Wywóz nieczystości płynnych

Sprawdź naszą ofertę

Zrobimy to za Ciebie!

Jeśli potrzebujesz opróżnić zbiornik przydomowej oczyszczalni ścieków lub zlecić wywóz ścieków to zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mail i poprzez formularz kontaktowy dostępny w zakładce Kontakt.

 

Obsługujemy Miasto i Gminę Kłodzko, Miasto i Gminę Lądek-Zdrój, Miasto i Gminę Bystrzyca Kłodzka, Miasto i Gminę Stronie Śląskie oraz Miasto i Gminę Szczytna

Wywóz nieczystości płynnych

Dlaczego warto
nam zaufać?

Poznaj korzyści

Doświadczenie

Doświadzenie

Jesteśmy firmą z 15 letnim doświadczeniem w zakresie usług wywozu nieczystości stałych i płynnych. Przez te lata stopniowo rozszerzaliśmy zakres usług, dopracowując jakość, unowocześniając tabor i rozbudowując zakres naszych usług.

Firma rodzinna

Firma rodzinna

Jesteśmy firmą rodzinną. Nie jesteśmy korporacją, dzięki czemu możemy być bliżej naszych Klientów oraz naszych Pracowników. Naszym atutem są długotrwałe, stabilne relacje z Klientami, wieloletnie doświadczenie w branży i chęć zbudowania rzetelnej marki.

Kompleksowość

Kompleksowość

Kompleksowość naszej oferty przekłada się na dużą elastyczność w zakresie świadczonych usług. Nasi klienci mogą skorzystać z usług, takich jak: odbiór odpadów stałych, wywóz odpadów budowlanych, w tym wywóz gruzu i wywóz ziemi,  a także wywóz odpadów powstałych podczas porządkowania ogrodów, przewóz materiałów (m.in. materiały budowlane, żwir, tłuczeń, kostka brukowa). Oferujemy także wywóz nieczystości płynnych, montaż oczyszczalni przydomowych oraz usługi koparko-ładowarką.

Masz firmę w gminie Kłodzko?

Sprawdź ofertę dla firm

Oferta dla firm na terenie Kłodzka

Wywóz śmieci i gruzu to usługi realizowane zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm zlokalizowanych na terenie Kłodzka. Nasza oferta obejmuje odbiór wielu rodzajów odpadów, które powstają w instytucjach, a także małych i dużych korporacjach. Zapewniamy indywidualnie dopasowane rozwiązania oraz transport odpadów zgodnie z przepisami środowiskowymi i BHP.

Oferta dla firm
Masz pytanie?

Porozmawiajmy!

74 868 52 38